Wändra CNC

Laseraugustusmasin Prima Power, mis sisaldab laadimis- ja sortimismoodulit

See asjade internetti ühendatud laseraugustusmasin võimaldab töödelda kuni 8 mm paksuseid kuni 3000…1500 mm suurusi lehtmetalli tahvleid. Automaatse laaduri abil saab tootmiseks kasutada kaht lehtmetalli tüüpi, samas kui valmistatud osad sorditakse automaatselt nelja ladustuskohta. Programmeeritud moodul eemaldab ka metallijäägid.

Sisseehitatud tindiprinteriga märgistussüsteem on osade märgistamiseks väga mugav, et hõlbustada nende tuvastamist toote kokkupaneku ajal.

Elektriajamiga painutuspink Prima Power

See on uuenduslik masin, milles on ühendatud tootlikkus, täpsus, paindlikkus ja töökindlus ning ökoloogiliste teguritega arvestamine. Painutuspingil EP-1030 on avatud juhtsüsteem Prima Electro: MS Windowsi põhine kahe protsessori ja käitajasõbraliku 7-tollise puuteekraaniga kasutajaliides. Sellel on laseripõhine ohutuslahendus. Pink võimaldab kasutada kuni 3 m laiusi toorikuid ja tagab survejõu kuni 105 tonni. Kuni seitsme koordinaadiga CNC-painutuspinki saab käitada käsitsi või automaatselt.

Press Haeger on projekteeritud enamiku suuremate tootjate panuste nagu neetide, tahvlikinnitite, aasade, vahekute, naastude, mutrite ja väljaulatuvate osade paigaldamiseks lamedatesse või eelvormitud lehtmetallist koostudesse. Lisaks on sellel TOX-i tarvikud.

Keevitustöökojas on tig- ja punktkeevitusseadmed

Meie kogenud ja väljaõppega keevitajad tagavad kõrge kvaliteedi. Lisaks on meie punktkeevitusseade digitaalselt juhitav kuni 29 eelprogrammeeritud seadistusega. Kõikidel keevitusseadmetel on pidevaks kasutamiseks mõeldud jahutussüsteemid. Lisaks avarad kokkupanekualad.

 © 2019 Wändra CNC.    Kõik õigused kaitstud!    E-mail: aivar@wandracnc.ee    Telefon: +372 507 4740