Ärikiirendi

Tänapäeval on tootmine vähem seotud mahtude tootmisega ning rohkem intelligentse ja dünaamilise väärtuse loomisega. Digitaaltehnoloogia areng on viinud nutika tootmise eelistamiseni, kus masinad ja seadmed saavad protsesse täiustada eneseoptimeerimise ning automatiseerimise kaudu.

Wändra CNC tehas kasutab tootmises uusimaid automatiseerimispõhimõtteid – Industry 4.0. See hõlmab küberfüüsilisi süsteeme, asjade internetti ja andmehaldussüsteeme. Nutikat tehast saab määratleda kui tehast, kus CPS suhtleb asjade interneti kaudu ning abistab inimesi ja masinaid nende ülesannete täitmisel. Mida see meie klientide jaoks tähendab? See on lihtne…

Väiksemad kulud

 

Meie tootmisrajatisi hallatakse madalama varustustasemega, mis vähendab veelgi hankimis- ja tarnevõrkudega seotud kulusid. Samuti vähenevad järsult materjalide käitlemise kulud, mis tähendab otseselt kulude kokkuhoidu. Suuremat osa ülesandeid täidavad masinad, see vähendab veelgi tööjõuga seotud kulusid. Samuti vähendavad väike energiakulu ning kvaliteetsed protsessid veelgi garantii- ja hoolduskulusid.

Kvaliteedi parandamine

Meie vahenditega on võimalus varakult tuvastada kvaliteedipuuduste suundumusi ja nende põhjuseid. See vähendab omakorda jäätmete osatähtsust ja tarneaega ning suurendab seeläbi täituvust ja tulukust. Selle tulemusel tagab optimeeritud kvaliteetne protsess kvaliteedi paranemise.

Suurim paindlikkus

Wandra tehasesüsteemid koos meie PDM-i süsteemiga on varustatud paljude erinevate valmistamiskeskkondade ja tootmisseadete käsitlemiseks. Lõpptulemusena saab see hakkama erinevate ülesannete ja väljakutsetega, tagades suurima paindlikkuse.

 © 2019 Wändra CNC.    Kõik õigused kaitstud!    E-mail: aivar@wandracnc.ee    Telefon: +372 507 4740